AIDS (HIV) bylo vytvořeno zbraň

Z Atlas konspirací
Přejít na:navigace, hledání

Jakmile se světem roznesly zprávy o nákaze AIDS (viru HIV), část společnosti tuto nemoc začala vnímat jako zlo způsobené korporacemi, světovými vládami a tzv. Big Pharma.

Nejoblíbenější teorie říkají, že nemoc byla uměle vytvořená v laboratořích (CIA, případně Sověty) a byla vypuštěna mezi běžnou populaci skrze očkování, lékařské prohlídky, ale třeba i s pomocí testů na přítomnost drog.

V roce 1985 se objevil článek německého biologa Jakoba Segala, který popisoval vývoj viru a pokusy na vězních ve Fort Detrick (Maryland, USA) vedené americkou armádou. Ukázalo se, že zmíněný článek byl součástí dezinformace roznesené KGB.) Později v 80. letech se objevili další "odborníci", kteří ve svých studiích publikovaly výše zmíněná konspirační tvrzení.

Původ: 80. léta

Domácí zdroje

Server Sputnik News: Politický expert promluvil o AIDS. Je to biologická zbraň? Nemoc? Nastane apokalypsa? https://cz.sputniknews.com/nazory/2019082810598470-politicky-expert-promluvil-o-aids-je-to-biologicka-zbran-nemoc-nastane-apokalypsa/

Sever Gloria.tv: MUDr. Sazonová: HIV-AIDS je podvod světového rozsahu - zbraň genocidy lidstva https://gloria.tv/article/vcLKUn2jE9o86JEZpLNvbQFGS