QAnon konspirace

Z Atlas konspirací
Přejít na:navigace, hledání

Dle této konspirace mělo být celé vyšetřování ruských vlivů na americké prezidentské volby jen zástěrkou. Ve skutečnosti vyšetřovatel Robert Mueller a Donald Trump pracují společnými silami na odhalení obrovské sítě pedofilů, mezi kterými má být i Hillary Clinton.

QAnon je velmi komplexní superkonspirace poskládaná z jednotlivých menších konspirací, které se odrážejí z reálných událostí, i proto se z prostředí internetu dostala velmi rychle mezi podporovatele Donalda Trumpa, kteří se hlásí k tzv. "Q".. Celému tomuto souboru konspirací se říká tzv. "The Storm".

Zdroj: https://www.vox.com/policy-and-politics/2018/8/1/17253444/qanon-trump-conspiracy-theory-reddit

Domácí příklady

Server Protiproud: Tajemný "Q" a hnutí "QAnon" v USA: Insider, prorok, šprýmař nebo troll? Fantom formuje mínění zklamaných. Jak zachránit Trumpa? Miliony bezmocných se upínají k přeludům. Mohou být Bažiny v klidu? http://www.protiproud.cz/politika/3995-tajemny-q-a-hnuti-qanon-v-usa-insider-prorok-sprymar-nebo-troll-fantom-formuje-mineni-zklamanych-jak-zachranit-trumpa-miliony-bezmocnych-se-upinaji-k-preludum-mohou-byt-baziny-v-klidu.htm