Globální plán depopulace

Z Atlas konspirací
Verze z 22. 9. 2019, 10:36, kterou vytvořil User (diskuse | příspěvky) (Created page with "Konspirace stojící na představě, že existuje plán na snížení celkového počtu obyvatel na planetě. Server Czech Free Press uvádí jeden z článků o této teo...")
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na:navigace, hledání

Konspirace stojící na představě, že existuje plán na snížení celkového počtu obyvatel na planetě. Server Czech Free Press uvádí jeden z článků o této teorii takto: "Když se někdo rozhlédne tak zjistí, že lidstvo nyní čelí zdravotní krizi, která v takové podobě nikdy neexistovala. Každý, kdo chce znát pravdu, tak pod povrchem uvidí že nemoci, které lidstvo stále více sužují, jsou zřejmě záměrně šířené. To se děje dokonce v rámci tajných pokusů ke snížení světové populace a vytvoření ráje na Zemi pro elitu, ve kterém bude mít své místo jen málokdo!"

Konspirace se objevuje v mnoha variantách, jako například, že

  • ...Bill Gates v roce 2010 otevřeně přiznal, že vakcíny a současná zdravotní péče mají za cíl depopulaci planety apod.
  • ...Pilotní projekty státního odebírání dětí rodičům nyní probíhají v Norsku i v ostatních severských zemích a postupně se rozšiřují do Anglie, Německa a dál
  • ...projekt OSN „Agenda 21“, kterou ČR podepsala v roce 1997, je komplexní plán akcí, jak vytvořit celosvětovou vládu a ukončit dosavadní suverenitu národních států.


Domácí zdroje

Server Czech Free Press: http://www.czechfreepress.cz/zdravi/globalni-plan-depopulace-jedenact-priznaku-pomaleho-zabijeni.html Globální plán depopulace Server Nová republika http://www.novarepublika.cz/2016/03/deti-jsou-v-prvni-linii-boje-za-zniceni.html