Mimozemšťani přistáli na Zemi a teď jsou zkoumáni v Oblasti 51: Porovnání verzí

Z Atlas konspirací
Přejít na:navigace, hledání
stroma>Josefslerka
 
m (1 revision imported)
 
(Žádný rozdíl)

Aktuální verze z 22. 9. 2019, 08:39

Jak je možné, že má lidstvo k dispozici technologii stealth a ví, jak vyrobit kevlar? Oboje má mimozemský původ a vše je zkoumáno v takzvané Oblasti 51 (též přezdivané Dreamland, Groom Lake nebo Paradise Ranch). Aspoň to tvrdí konspirační teorie, která oblast v nevadské poušti poblíž letecké základny Nellis, spojuje s výzkumnými laboratořemi, kde jsou skrze zpětné inženýrství zkoumané mimozemské civilizace a jejich letouny, které přistály na Zemi. Dále se zde má zkoumat cestování v čase a schůzky s mimozemskou civilizací se uskutečňují také zde.

Důkazy pro tato tvrzení mají být podložené nespočtem pozorování UFO v oblasti a svědectvím amerického plukovníka ve výslužbě, který měl mít k dispozici utajované materiály z pádu UFO v Roswellu v Novém Mexiku v roce 1947.

Záležitosti vztahující se k Oblasti 51 a Výzkumnému centru leteckých sil, Oddělení 3, které zde oficiálně sídlí, jsou pod přísným utajením z důvodu státní bezpečnosti, což ještě více prohlubuje víru konspirátorů v konspirační teorie o zde působící mimozemské civilizaci, letounech.

Zdroj: http://content.time.com/time/specials/packages/article/0,28804,1860871_1860876_1861006,00.html

Domácí příklady

Server AC24: Poznejte fascinující výpověď vědce, který pracoval v tajné americké základně Area 51