Střed planety Země je dutý a žijí tam lidé: Porovnání verzí

Z Atlas konspirací
Přejít na:navigace, hledání
stroma>Anezka
 
 
(Není zobrazena jedna mezilehlá verze od stejného uživatele.)
Řádek 14: Řádek 14:
  
 
Autor: Rodney Cluff
 
Autor: Rodney Cluff
 +
 +
== Domácí zdroje ==
 +
Server [[Důležité 24]]: [https://zpravy.dt24.cz/veda/kanadsky-denik-nasa-taji-zeme-radiove-signaly/ Uznávaný kanadský deník vydal zprávu: NASA tají, že uvnitř naší Země žije někdo další, zachytila rádiové signály]
  
 
[[Category:zemské jádro]]
 
[[Category:zemské jádro]]

Aktuální verze z 22. 9. 2019, 09:25

Příběhy o tzv. dutozemi se tradují skrze mytologii, folklor a legendy víceméně od existence lidské civilizace v různých variacích. Nový dech tato konspirace nabrala v půlce 20. století díky několika autorům, kteří se zabývali různými aspekty, které mají dokázat, že Země je ve skutečnosti dutá.

V 60. letech 20. století se objevila teze, že mimozemská plavidla, která byla v té době spatřena na nebi, ve skutečnosti pocházejí ze středu planety. V 90. letech se objevily teorie, že ve středu Země žijí schovaní nacisté a Vikingové, dále jej mají obývat i "nadlidé" nebo islámští radikálové. Kromě jiného se má ve středu Země nacházet i Rajská zahrada (Eden) nebo ztracené kmeny Israele.

V roce 2007 se měla dokonce uskutečnit expedice, která by dutost Země potvrdila. Z důvodu nemoci jednoho z organizátorů byla však zrušena.

Zdroj:

http://www.voyagehollowearth.com/hollow_earth_trip_itinerary.html

http://www.ourhollowearth.com/ourhollo/p1.html

Původ: 17. století, nověji 90. léta 20. století, kniha World Top Secret: Our Earth IS Hollow!: The Scientific, Scriptural and Historical Evidence that Our Earth Is Hollow! (2014)

Autor: Rodney Cluff

Domácí zdroje

Server Důležité 24: Uznávaný kanadský deník vydal zprávu: NASA tají, že uvnitř naší Země žije někdo další, zachytila rádiové signály