Svět ovládají reptiliáni a běžní lidé o ničem nevědí: Porovnání verzí

Z Atlas konspirací
Přejít na:navigace, hledání
stroma>Anezka
 
 
(Nejsou zobrazeny 2 mezilehlé verze od stejného uživatele.)
Řádek 16: Řádek 16:
  
 
Autor: John Rhodes, David Icke
 
Autor: John Rhodes, David Icke
 +
 +
== Domácí zdroje ==
 +
Server [[Probuď se]]: [https://probud.se/vesmir/david-icke/339-david-icke-deti-matrixu-11-kapitola-91-100 93. REPTILIÁNSKÉ ÚNOSY]
 +
 +
Server [[Věk světla]]: [https://veksvetla.cz/zivot-v-preludu-hierarchie-hybridnich-rodin/ Život v přeludu: Hierarchie hybridních rodin]
 +
  
 
[[Category:reptiliáni]]
 
[[Category:reptiliáni]]

Aktuální verze z 28. 5. 2021, 06:01

Základní premisa, ze které vychází tato konspirační teorie, tvrdí, že všichni lidé jsou zotročeni tvory, kteří mění svou podobu z ještěrů na lidi a zpět. Takzvaní reptiliáni jsou jak mimozemského původu, tak se již stačili adaptovat na podmínky života na Zemi.

Reptiliáni se dle této teorie pohybují mezi námi a ovládají svět skrze své utajované společenství, ve kterém najdeme i prominentní rodiny jako britskou královskou rodinu, členy evropské aristokracie a další mocné, kterým se říká Babylonian Brotherhood.

Nástroje jejich moci a vlivu jsou média, věda, náboženství, internet a světové vlády. Všichni ostatní jsou tzv. ""sheeple"", kteří nemají dostatečnou mentální kapacitu, aby poznali svět takový, jaký je.

V sadě těchto teorií najdeme i tu, která tvrdí, že Princezna Diana musela zemřít, protože přišla na to, že celá britská královská rodina jsou reptiliáni, nebo že reptiliáni je rodina Clintonů.

Zdroj:

http://www.reptoids.com/introduction.htm

http://nymag.com/news/features/conspiracy-theories/david-icke-sheeple/

Původ: 90. léta

Autor: John Rhodes, David Icke

Domácí zdroje

Server Probuď se: 93. REPTILIÁNSKÉ ÚNOSY

Server Věk světla: Život v přeludu: Hierarchie hybridních rodin