Svět ovládá homosexuální lobby

Z Atlas konspirací
Verze z 9. 8. 2019, 06:58, kterou vytvořil stroma>Anezka (Založena nová stránka s textem „Gay mafia, Velvet mafia, Lavender mafia nebo Homintern je několik z bezpočtu výrazů, které mají označovat mocenská uskupení homosexuálů, kteří…“)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Přejít na:navigace, hledání

Gay mafia, Velvet mafia, Lavender mafia nebo Homintern je několik z bezpočtu výrazů, které mají označovat mocenská uskupení homosexuálů, kteří se snaží ovládat média, průmysl, vědecká odvětví a jednotlivé politické kruhy pro prospěch své vlastní (homosexuální a LGBTQ+) agendy.

Pojem homintern vznikl z označení, které se objevilo v kruzích homosexuálů ve 30. letech 20. století, používal ho i senátor McCarthy jako způsob, jak označit skupinu lidí, kteří se snažili v 50. letech ovládnout USA zevnitř.

Výraz ""homosexual mafia"" přišel v 60. letech hlavně ve spojení s uměleckým odvětvím, "velvet mafia" se objevil i v knize o Studiu 54 a jejími zástupci měli být Andy Warhol, Truman Capote nebo Calvin Klein. Výraz "gay mafia" se začal objevovat v 80. a 90. letech už jako označení pro skupinu lidí, kteří mohou za ekonomické, politické a další nezdary firem i jednotlivců.

Zdroj: https://www.atlasobscura.com/articles/the-rise-of-the-gay-mafia-a-powerful-cabal-that-never-existed

Původ: 80. a 90. léta 20. století