Globální plán depopulace

Z Atlas konspirací
Přejít na:navigace, hledání

Konspirace stojící na představě, že existuje plán na snížení celkového počtu obyvatel na planetě. Server Czech Free Press uvádí jeden z článků o této teorii takto: "Když se někdo rozhlédne tak zjistí, že lidstvo nyní čelí zdravotní krizi, která v takové podobě nikdy neexistovala. Každý, kdo chce znát pravdu, tak pod povrchem uvidí že nemoci, které lidstvo stále více sužují, jsou zřejmě záměrně šířené. To se děje dokonce v rámci tajných pokusů ke snížení světové populace a vytvoření ráje na Zemi pro elitu, ve kterém bude mít své místo jen málokdo!"

Konspirace se objevuje v mnoha variantách, jako například, že...

  • ...EU zahájila již v roce 1995 postupnou imigraci 50 až 80 milionů muslimů ze Středozemí do roku 2050. Projekt se jmenuje „Euro-Med“
  • ...Bill Gates v roce 2010 otevřeně přiznal, že vakcíny a současná zdravotní péče mají za cíl depopulaci planety apod.
  • ...Pilotní projekty státního odebírání dětí rodičům nyní probíhají v Norsku i v ostatních severských zemích a postupně se rozšiřují do Anglie, Německa a dál
  • ...projekt OSN „Agenda 21“, kterou ČR podepsala v roce 1997, je komplexní plán akcí, jak vytvořit celosvětovou vládu a ukončit dosavadní suverenitu národních států.
  • ...OSN prosazuje oficiálně genocidu svým neustálým vybízení k přijímání miliónů uprchlíků, aby se „kompenzovala nízká porodnost v Evropě“.
  • ...V Evropě existují tzv. „sexuální standardy“, v nichž je přímo napsáno, že rodiče jsou povinni spolu s dětskými vychovateli učit maličké děti „různým druhům lásky“ a konstatují, proč mají rodiče a vychovatelé ve školkách učit děti masturbovat a to do čtyřech let a v žádném případě ne později – protože novorozenec musí prý poznat svoji „pohlavní identitu“.

Také sem bývá řazena konspirační teorie: Kalergiho plán má vést k ovládnutí Evropy míšeneckou rasou / sionisty / migranty. Podle některých je agenda depopulace spojena s působením organizace zvané Římský klub.

Domácí zdroje

Server Arfa: Sešli se, aby spasili svět tím, že sníží jeho populaci. Tajné založení klubu nejbohatších lidí objasňuje mnohé o koronavirové krizi. Mají větší moc než státy, patří jim vakcíny i média, Populární rabín varuje stoupence vakcíny proti COVID, že by z nich mohla mohla udělat homosexuály. “Vakcíny jsou vyrobeny ze substrátů embryí a tedy…”

Server Czech Free Press: Globální plán depopulace

Server CZ 24 News: MALTHUZIÁN BILL GATES ODHALENÝ

Server Na severu: Očkovací aktivismus nadace Bill & Melinda Gates Foundation

Server Nová republika: Děti jsou v první linii boje za zničení národa

Server Otevři svou mysl: Informátor z farmaceutické firmy GSK: Vakcína proti COVID-19 může způsobit neplodnost

Server Protiproud: Římský klub po půl století jede stále stejně: Vylidnit planetu válkou. Zničit národní státy. Vše má řídit Světová vláda. V české pobočce "vládců světa" Zeman i Drahoš. Zádrhel s Trumpem. Kdo v čele Římanů po Rockefellerovi?

Server Rukojmí: Bill Gates přiznal: Vakcíny mají snížit populaci

Server Rizika vakcín: Dr. Coleman – Zásadní informace k vakcíně proti COVID-19

Server TOP News: Proč už nejsou Gates a Soros dávno ve vyšetřovací vazbě?

Server Věk světla: Dr. Coleman varuje: očkování proti covidu povede ke katastrofě, čeká nás depopulace

Server Infokurý: Depopulace